چرا سلبریتی های مرد به تازگی از لاک ناخن استفاده می کنند.

شما احتمالا مدل های مانیکور ناخن متفاوتی در اینستاگرام دیده اید ، ولی هیچ وقت همچین مدلی را ندیده اید. در این مد مانیکور جدید ، مردها ناخن هایشان را لاک می زنند ( تنها یک ناخن را لاک می زنند) و برای این کارشان دلیل خوبی دارند – این جنبش دارد به سرعت پخش می شود.

بازیگرانی مثل زاک افرون ، لیام همسورث و کریس همسورث تعداد اندک افرادی هستند که در چالش مرد لاک زده (Polished Man Challenge) شرکت کرده اند. این یک کمپین است که در زمینه بالا بردن سطح آگاهی در مورد خشونت جنسی علیه کودکان فعالیت می کند. یک پنجم کودکانه قبل ازین که به ۱۸ سالگی برسند قربانی خشونت جنسی می شوند. ابتکار عمل در این چالش آن است که به یک ناخن از پنج ناخن لاک زده می شود.

مانند بسیاری از کمپین های اجتماعی جنبش مردان لاک زده مستلزم به چالش طلبیدن چند دوست برای انجام این کار است . بعد از این که کریس هیمسورث عکسش را که ناخن سبز خود را نشان می داد پست کرد، او برادر خود لیام همسورث و زاک افرون را به چالش طلبید تا این زنجیره را ادامه دهند او همچنین تام هیدلستون ، رابرت داونی جونیور ، جرمی رنر و مارک روفالو را دعوت کرد تا این کار را انجام دهند.

 

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]
همچنین بخوانید :  به این نقاط بدنتان حساس نباشید خطرناک است!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *