نکاتی که شما را جذاب تر میکند

میخواهید جذاب تر دیده شوید به این عوامل در پوشش دقت کنید : کفش های پاشنه بلند – انتخاب رنگ قرمز / مشکی – تاپ ها و پیراهن های بدون آستین – لباس های چسب

قطعا برای شما پیش آمده است که در میهمانی ها و مجالس با فرد یا افرادی مواجه شوید. که  از اولین نگاه، افرادی را مجذوب خود می کنند. جذابیت شامل عوامل زیادی می شود و ما در این پست از حس زیبایی قصد داریم نکاتی را که این افراد در پوشش خود استفاده می کنند را برای شما بازگو کنیم.

۱) کفش های پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند
کفش پاشنه بلند

با پوشیدن کفش پاشنه دار ناخود آگاه شما صاف تر و محکم تر می ایستید. و باعث بلندتر نشان دادن قدتان نیز می شود کفش های پاشنه بلند نه تنها باعث می شود اندام شما خوش فرم تر دیده شود بلکه به جذاب تر دیده شدن شما نیز کمک میکند.

۲) جذابیت رنگ قرمز را انتخاب کنید

پیراهن با رنگ قرمز انتخاب کنید
پیراهن با رنگ قرمز انتخاب کنید

فرقی نمی کند یک پیراهن بلند باشد یا فقط یک تاپ در رنگ قرمز، این رنگ در هر حال نقش خود را به خوبی ایفا می کند. رنگ قرمز یکی از جذاب ترین رنگهاست، اگر تا به امروز شجاعت پوشیدن چنین رنگی را نداشتید ترس را کنار بگذارید چرا که این رنگ به جذابیت شما می افزاید. شاید لازم باشد لباس های قرمز بیشتری به کمدتان اضافه کنید.

۳) مشکی بپوشید لاغرتر دیده شوید

 

مشکی بپوشید لاغر دیده شوید
مشکی بپوشید لاغر دیده شوید

دلایل مختلفی برای انتخاب رنگ مشکی وجود دارد، برخی معتقدند آنها را لاغرتر می کند و برخی دیگر بر این باورند که  خنثی بودن این رنگ باعث می شود  با سایر رنگها هماهنگی داشته باشد. پس در انتخاب رنگ برای شیک تر دیده شدن و جذابیت بیشتر رنگ مشکی را فراموش نکنید.

۴) از تاپ ها و پیراهن های بدون آستین استفاده کنید

تاپ و پیراهن بدون آستین
تاپ و پیراهن بدون آستین

جذابیت شما زمانی بیشتر می شود که یک لباس باعث دیده شدن دستان شما می شود. بنابراین پیراهن هایی که شانه شما را نشان می دهند یا تاپ هایی که دور گردن بسته می شوند می توانند به جذاب تر شدن شما کمک کنند.

۵) اندام خوش فرم دارید، لباس های چسب را انتخاب کنید

لباس چسب
لباس چسب

. پیراهن هایی که به بدن شما می چسبند باعث می شوند کمر شما باریک تر نشان داده شود و طبیعتا زیباتر هستند. پیراهنی بپوشید که اندامتان را زیباتر و شیک تر نشان دهد (این کار را با توجه به اندامی که دارید انجام دهید)

 

 

همچنین بخوانید :  نکات و خصوصیات مهم یک چهره زیبا و جذاب
[تعداد: 1    میانگین: 2/5]

مدیریت حس زیبایی

متاسفانه امروز خیلی از اشخاص به زیبایی توجه دارند اما به سلامت خود نه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *