مادر خلاق استرالیایی، با بافت مو دختر ۶ ساله اش شهرت یافت +تصاویر

مادر خلاق استرالیایی، با بافت مو دختر ۶ ساله اش شهرت یافت.

حس زیبایی : حتما تعجب خواهید کرد این ها ۲۱ مدل بافت موی سال نیست که برای شما منتشر می کنیم این خلاقیت مادر جوان استرالیایی “شلی گیفورد” است که پس از  انتشار مدل های بافت مو دخترش ۶ ساله اش که در کمتر از ۲۰ دقیقه انجام می شود شهرت یافته و موجب تعجب همگان شده است.

هر روز صبح او موهای دختر ۶ ساله اش را به طرز زیبا و بینظیری بافت می زند.

شلی تمام این بافت های زیبا را در مدت کمتر از ۲۰ دقیقه درست می کند.در مصاحبه ای که در کنار این تصاویر از او منتشر شده . شلی به علاقه ی بسیارش به بافت مو صحبت های جالبی کرده بود. او می گوید:

از سالهای کودکی ام علاقه ی بسیاری به بافت مو داشتم و از هر فرصتی برای انجام این کار بر روی موهای دختران و زنان فامیل استفاده می کردم . اوایل تنها بافت فرانسوی را بلد بودم تا اینکه در سال ۲۰۱۴ با دنیای از مدل بافت های منتشر شده در فضای مجازی آشنا شدم.

در دنیای بی انتهای اینترنت اکانت هایی را یافتم که با موضوع مدل موهای مادران برای دخترانشان تصاویر زیبا از مدل بافت مو دخترانه منتشر می کردند. همین ایده ای شد تا در فیس بوک و اینستاگرام اکانت جدیدی برای خودم ایجاد کردم و مدلهایم را در ان به اشتراک گذاشتم. من عاشق بافتن موهای دخترم هر روز صبح قبل از آغاز مدرسه و زمان شلوغی دنیا هستم.

همچنین بخوانید :  19 مدل بافت مو + تصاویر

 

 

 

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *