راز پرپشتی موهای ترامپ فاش شد

ترامپ برای حفظ موهایش حاضر است بیمار شود

در حالی که هنوز یک ماه از آغاز کار رئیس جمهور جدید آمریکا دونالد ترامپ نگذشته است همچنان بازار خبرهای جالب و جنجالی در مورد وی داغ است. وی که از روز ثبت نام برای انتخابات آمریکا و همچنین بعد از پیروزی اش در این انتخابات و بخصوص در روز مراسم تحلیف با بی اعتنایی به همسر جوانش ” ملانیا” سر و صدایی زیادی در فضای مجازی بپا کرده است حالا نیز با موهای عجیبش تبدیل به سوژه ای داغ در فضای مجازی شده است.

راز موهای عجیب ترامپ از زبان پزشکش

به تازگی دکتر “هارولد ان بورنستین”، که مدت ۳۷ سال به عنوان پزشک دونالد ترامپ فعالیت داشته است در گفتگو با روزنامه نیویورک تایمز از راز موهای عجیب چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا پرده برداشت.
پزشک مخصوص دونالد ترامپ
هارولد در این خصوص گفت:” ترامپ از داروی ” پروپسیا” که در درمان بزرگی خوش خیم پروستات نیز کاربرد دارد برای رشد موها و جلوگیری از ریزش و طاسی آنها استفاده می کند. خوشبختانه این دارو در ۹۰ درصد موارد جواب می دهد اما با عوارضی مانند گیجی همراه است.

راز موهای عجیب و غریب ترامپ

وی همچنین با اشاره به سایر داروهایی که وی استفاده می کند گفت:” ترامپ همچنین از آنتی بیوتیک هایی برای کنترل “روزاسه” نوعی مشکل شایع پوستی و از استاتین ها مخصوصا “آسپرین بچه” برای کنترل کلسترول خون و چربی استفاده می کند. وی همچنین تاکید کرد که موهای ترامپ واقعی است.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
همچنین بخوانید :  چرا رنگ پوست صورت دونالد ترامپ اینقدر نارنجی است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *