آیا شما کاندید مناسبی برای انجام دادن جراحی زیبایی پلک هستید – حس زیبایی

آیا شما می خواهید جراحی زیبایی پلک انجام دهید و به دنبال اطلاعات لازم در این زمینه هستید ؟

این مقاله به شما کمک می کند تا بیشتر اطلاعاتی را که لازم دارید بدست آورید

جراحی زیبایی پلک کدامند؟

اولین چیزی که شما نیاز دارید برای اینکه کاندید جراحی زیبایی پلک باشید این است که بدانید چند روش جراحی برای این کار وجود دارد و کدام روش برای شما مناسب تر است .
بلفارو پلاستی: یکی از روش های جراحی پلک است که معمولا برای از بین بردن پف پلک ها انجام می شود اگر شما داری پلک های پف دار هستید این روش از جراحی برای شما مناسب است این روش می تواند برای بهبود ظاهر شما و افزایش اعتماد به نفس نیز انجام شود ولی نمی تواند ظاهر شما را کاملا تغییر دهد.

ترمیم عضله پلک : روش بعدی در جراحی زیبایی پلک این روش است که معمولا جراح پلک از این روش برای رفع افتادگی پلک استفاده می کند. اگر شما افتادگی پلک دارید این روش برای شما مناسب است

جراحی زیبایی پلک باعث تغییرات زیادی در چهره ی شما می شود

مهم ترین نکته قبل از انجام دادن جراحی زیبایی پلک چیست ؟

شاید شما دیگر تصمیم قطعی خود را برای انجام دادن جراحی پلک گرفته باشید و مشخص هم کرده باشید که کدام نوع از جراحی مد نظر شما است. البته بهتر این برای انتخاب نوع جراحی (بلفارو پلاستی یا ترمیم عضله پلک ) با جراح پلک هم مشورت کرده باشید .اما یک نکته ی خیلی مهم قبل از انجام دادن این جراحی انتخاب جراح پلک مجرب وتوانا است وبهتر است شما برای انجام دادن این جراحی بدون تحقیق هر جراح پلک را انتخاب نکنید .

در بعضی از جراحی هایی زیبایی که صورت می گیرد اگر جراح کاملا توانمند نباشد در نهایت زیبایی حاصل نمی شود و شما فقط از این طریق ناراحت خواهید شد. اما در جراحی زیبایی پلک اگر جراح پلک توانمند نباشد بعد از جراحی علاوه بر اینکه شما به نتیجه ی دلخواه خود در زیبایی نرسیده اید دچار مشکلات چشمی نیز می شوید .

در جراحی های پلکی اگر مها رت جراح پلک پایین باشد ممکن است غدد اشکی, مجرای اشکی وپمپ اشکی دست کاری شود وبعد از جراحی زیبایی شما دچار مشکلاتی از قبیل ریزش اشک, خشکی چشم و دیگر عوارض چشمی وپلکی شوید .

افتادگی پلک ها مانع دید می شود

آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی پلک هستید ؟

ممکن است شما دارای بینی زیبا, گونه های برجسته, لبهای زیبا و… باشید اما به هر حال در طول گذر زمان دچار افتادگی صورت, افتادگی پلک و چین وچروک در صورت می شوید .پس می توانیم کلا اعلام کنیم اگر شما کاملا هم زیبا باشید بخواهید همچنان زیبا وجوان بمانید , باز هم بعد از گذشت چندین سال نیاز به جراحی پلک پیدا می کنید .

آیا انجام دادن جراحی های زیبایی پلک می تواند باعث از بین رفتن کبودی دور چشم شود ؟

خیلی از افراد با مشکل کبودی دور چشم در گیر هستند وبرای بر طرف کردن این کبودی دنبال راهکار های مختلفی هستند اما باید بگویم که جراحی های پلکی هیچ کمکی به شما در این زمینه نمی کند وبه جز حلقه سیاه دور چشم حتی برای خطوط نازک و چین و چروک اطراف چشم نیز کار بردی ندارد واز این روش فقط برای بر طرف کردن مشکلات پلکی می توان استاده کرد .اگر شما به دنبال زیبایی باشید معمولا جراح پلک در کنار این جراحی به شما جراحی لیفت ابرو, لیفت صورت و تجدید ساختار پوست را نیز پیشنهاد می کند .

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *